kaçış merkezi.png

Koleksiyoncu Eskişehir Kaçış Oyunu

https://www.kacismerkezi.com/koleksiyoncu-eskisehir-kacis-oyunu/

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Koleksiyoncu
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Koleksiyoncu sizleri korku ve gerilim dolu bir gerçekçi kaçış oyunuyla baş başa bırakıyor. Oyunlarda ve filmlerdeki aksiyon dolu sahneleri gerçek hayatta yaşamak için kaçış oyununu deneyebilirsiniz. Ürkütücü bir ev, çeşitli tuzaklar, zorlu şifreler, kilitli kapılar ve gizemli sesler ekibinizi bekliyor olacak. Ölmekte olduğunuz bir evde bulunduğunuzu hissedecek ve buradan kaçmak için elinizden geleni yapacaksınız. Şifreleri çözerken kesinlikle soğukkanlı olmalısınız.

Koleksiyoncu Eskişehir kaçış oyununda tüm objeler gerçekçi ve sizleri başarıya götürmek için şifreler saklamakta. Odadaki tüm ipuçlarını doğru şekilde çözmelisiniz. Pratik zekâ ve dikkatinizle kolayca bu esirden kurtulabileceksiniz. Ancak takım oyununu bozarsanız bu oyunda başarılı olamayacaksınız. Takım ruhu istenen oyunda 2-6 kişilik arkadaş gruplarınızla oynayabilirsiniz.

Koleksiyoncuya rezervasyon yapmak için sitesindeki rezervasyon kısmından saat ve gün seçerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Seanslar 9.00’da başlayıp 1 saatlik arayla yapılmaktadır. Son seans ise 23.59 ‘da gece seansı olarak yapılıyor. Ayrıca Özel Günler için etkinlik düzenlemek isterseniz ekiple iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ziyaretçi Sayısı 49860